Kdo jsme
MPA stavební spol. s r.o. je stavební společnost působící v západních Čechách se sídlem ve Stříbře. Předmětem činnosti je realizace stavebních prací od oprav a rekonstrukcí stávajících objektů po dodávky rodinných a bytových domů, administrativních objektů, čerpacích stanic, průmyslových hal nebo výrobních areálů na klíč. Na přání zákazníka naše společnost zajišťuje stavební dílo od úvodního projektu přes realizaci až po uvedení stavby do provozu. Mezi další činnosti společnosti patří vnitrostátní automobilová přeprava a inženýrská činnost. Naše firma působí na stavebním trhu již 23 let a její tým má s realizacemi staveb bohaté zkušenosti. Naším cílem je seriózní jednání, spolehlivost a kvalitně odvedená práce. Naše realizované zakázky můžete vidět v sekci Reference.

Společnost datuje svojí činnost již od roku 1992, kdy byla založena pod názvem Stavební práce Pavel Půta. V roce 1998 naše firma prošla transformací a byla přejmenována na MPA stavební spol. s r.o a s tímto názvem funguje na trhu již 17 let.V současné době naše společnost zaměstnává 40 stálých pracovníků v řádném pracovním poměru. Jsme vybaveni vozovým parkem, stroji a malou mechanizací, která nám umožňuje samostatnou realizaci celého výstavbového projektu. Vedoucí projektů mají autorizaci vydanou Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě v oboru pozemní stavby a vodohospodářské stavby.

Společnost MPA stavební získala roce 2002 certifikát jakosti ISO 9002:1995, v roce 2005 ISO 9001:2001 a v roce 2009 naše společnost přešla na novou normu ISO 9001:2009.

Společnost MPA stavební spol. s r.o. je dále také zapsána:

     v seznamu kvalifikovaných dodavatelů na Ministerstvu pro místní rozvoj České republiky a
     v seznamu odborných dodavatelů v programu „Zelená úsporám“ Ministerstva životního protředí.